Naturalne kosmetyki dla zwierząt - PositiveCare

Inauguracja

Witajcie!

Nim podzielę się tym co będzie esencją dzisiejszego, inauguracyjnego wpisu, chciałabym się z Wami wszystkimi serdecznie przywitać i już na wstępie podziękować, że tu jesteście!

Po wielu burzach mózgu i zmianach koncepcji , nareszcie mogę powiedzieć wszem i wobec, że rozpoczynam w swoim życiu nową przygodę! Jak to zwykle bywa, każdy nowy pomysł ma gdzieś swoje źródło. Moim zdecydowanie jest on – niezastąpiony Majlo, sprytny border collie.

10838091 452232401596194 4049727861198255711 o

To właśnie mój pies dał początek wielu istotnym sprawom, z którymi jestem blisko związana – szkolenia dla psów, hotel „HAU HAU”, aż wreszcie ten najnowszy projekt, czyli sklep ze specjalistycznymi produktami dla naszych kochanych czworonogów.

Jestem miłośniczką długich spacerów z psem i chętnie korzystam z wszelkich aktywności z pupilem na świeżym powietrzu. Jako trener w psiej szkole zaobserwowałam pilną potrzebę stworzenia dla psów wyjątkowych preparatów, które bazować będą wyłącznie na naturalnych, ekologicznych składnikach. Parabeny, konserwanty, ulepszacze, (…), to coś czego w moich specyfikach nie znajdziecie!

Z powodu swoich przekonań miałam też na uwadze fakt, by produkty te były wegańskie. Dokładnie 4 lata temu opracowałam skład naturalnego olejku działającego przeciw kleszczom i komarom, który po dziś dzień wzbudza wielkie uznanie wśród właścicieli psów.

Tak oto machina ruszyła!

Wobec czego niezmiernie miło jest mi zaprosić Was do zapoznania się z ofertą marki POSITIVECARE – w 100% naturalnych, wegańskich kosmetyków dla zwierząt.