#Positivecareteam

ja,KASIA

WŁAŚCICIEL

czyli szefowa, założycielka marki PositiveCare!

Z wykształcenia ratownik medyczny i pielęgniarka, prywatnie mama Jasia i Zosi, przewodnik dwóch wspaniałych borderów – Majla i Inki oraz właścicielka hotelu dla psów „HAU HAU” w Skoczowie. A przede wszystkim – psiara!

PositiveCare powstało z miłości do psów i naturalnych kosmetyków. Prowadząc zajęcia w szkole dla psów, Kasia odkryła potrzebę stworzenia preparatu chroniącego Wasze czworonogi przed krwiopijczymi komarami i kleszczami. To właśnie dzięki temu powstał nasz flagowy produkt – naturalny olejek przeciw komarom i kleszczom, który znacie i kochacie!

Kasia ma głowę pełną pomysłów (za którymi ciężko nadążyć), więc szybko powstały kolejne produkty, które rozwinęły PositiveCare. Obecnie marka cieszy się dużym uznaniem wśród psiarzy i koniarzy a Kasia zyskała pomocników, dzięki którym może czasem odsapnąć. Ale nie dajcie się zwieść – na co dzień nadal zajmuje się wszystkim, łącznie z produkcją Waszych olejków i spot-onów .
Zawsze uśmiechnięta, skora do pomocy, gotowa do działania – oto nasza Kasia!

kasia@positivecare.pl

hej tu Patryk

BRAND MANAGER

Z wykształcenia – budowlaniec, z pasji – fotograf, z doświadczenia – marketingowiec, z miłości do zwierząt – prawdziwy przyjaciel wszystkich psiaków, w domu – super tata Mai i przewodnik Apki, rasy border collie.
Swoje doświadczenie zawodowe buduje od lat w wielu branżach, które u nas idealnie udaje się połączyć w jedną całość. Profesjonalnie zajmuje się fotografią, dlatego też wszystkie nasze produkty i psich modeli fotografuje właśnie On. Patryk to człowiek orkiestra! Zajmuje się także szeroko rozumianym marketingiem i brandingiem naszej firmy. Sypie pomysłami i świetnym humorem, ale potrafi także twardo stąpać po ziemi, co niejednokrotnie pomaga sprowadzić nasz zespół na ziemię, gdy za bardzo ponosi nas wyobraźnia 😀
Kreatywny, wesoły i bardzo ogarnięty. Poznajcie Patryka!

patryk@positivecare.pl

POZNAJCIE NATALIĘ!

SOCIAL MEDIA MANAGERNa co dzień możecie ją spotkać w Doggo Zone – szkole i hotelu dla psów. Z wykształcenia marketingowiec, prywatnie świeżo upieczona mama małej Poli i przewodniczka doga niemieckiego – Loli.

Z PositiveCare jest związana od kilku miesięcy – zarządza naszymi social mediami i blogiem. Tworzy posty, reklamy i promocje, zleca zdjęcia i teksty, odpisuje na Wasze wiadomości. Ale tak jak każdy członek PositiveCare Team – jest zaangażowana w cały marketing firmy. U nas nikt się nie nudzi :D!

natalia@positivecare.pl

PRZEDSTAWIAMY MARCINA!

TECHNOLOG


Studiował inżynierię środowiska, zawodowo jest specjalistą ds. laboratorium chemicznego w branży automotive oraz technologiem PositiveCare. Dumny tata Emilki i przewodnik psiaka Bila.
Z naszą marką związany jest już od trzech lat! Na co dzień zajmuję się produktami – od receptury do gotowego wyrobu oraz dokumentacja technologiczną. To dzięki niemu wszystkie nasze produkty sprawdzają się idealnie u Waszych psiaków!
Jego głównie zainteresowania to wędkarstwo karpiowe, tworzenie receptur zanęt i przynęt wędkarskich oraz naturalnych kosmetyków. Oprócz tego prowadzi bloga „Król na Syjonie”.

marcin@positivecare.pl

Oto klaudia!

CUSTOMER SERVICE MANAGER


Z wykształcenia technik weterynarii, pasjonatka kynologii, miłośnik zwierząt. Psiaki są u niej na pierwszym miejscu więc idealnie odnajduje się w naszej firmie! Prywatnie przewodniczka border collie o imieniu Noah <3, zainteresowana groomingiem.

W PositiveCare, Klaudia zajmuje się kompletowaniem Waszych zamówień, ogarnianiem stanów magazynów i pilnowaniem by wszystko docierało do Was na czas. Poza tym, pomaga w prowadzeniu hotelu HAU HAU i dba by każdy pies miał wakacje marzeń!

klaudia@positivecare.pl