🚚 🚚 🚚   DARMOWA dostawa już od 200zł!
🚚   DARMOWA dostawa już od 200zł!!!
2 34 1 653x982 1

ja,KASIA

WŁAŚCICIEL

czyli szefowa, założycielka marki PositiveCare!

Z wykształcenia ratownik medyczny i pielęgniarka, prywatnie mama Jasia i Zosi, przewodnik dwóch wspaniałych borderów – Majla i Inki oraz właścicielka hotelu dla psów „HAU HAU” w Skoczowie. A przede wszystkim – psiara!

PositiveCare powstało z miłości do psów i naturalnych kosmetyków. Prowadząc zajęcia w szkole dla psów, Kasia odkryła potrzebę stworzenia preparatu chroniącego Wasze czworonogi przed krwiopijczymi komarami i kleszczami. To właśnie dzięki temu powstał nasz flagowy produkt – naturalny olejek przeciw komarom i kleszczom, który znacie i kochacie!

Kasia ma głowę pełną pomysłów (za którymi ciężko nadążyć), więc szybko powstały kolejne produkty, które rozwinęły PositiveCare. Obecnie marka cieszy się dużym uznaniem wśród psiarzy i koniarzy a Kasia zyskała pomocników, dzięki którym może czasem odsapnąć. Ale nie dajcie się zwieść – na co dzień nadal zajmuje się wszystkim, łącznie z produkcją Waszych olejków i spot-onów .
Zawsze uśmiechnięta, skora do pomocy, gotowa do działania – oto nasza Kasia!

PRZEDSTAWIAMY MARCINA!

TECHNOLOG


Studiował inżynierię środowiska, zawodowo jest specjalistą ds. laboratorium chemicznego w branży automotive oraz technologiem PositiveCare. Dumny tata Emilki i przewodnik psiaka Bila.
Z naszą marką związany jest już od CZTERECH lat! Na co dzień zajmuję się produktami – od receptury do gotowego wyrobu oraz dokumentacja technologiczną. To dzięki niemu wszystkie nasze produkty sprawdzają się idealnie u Waszych psiaków!
Jego głównie zainteresowania to wędkarstwo karpiowe, tworzenie receptur zanęt i przynęt wędkarskich oraz naturalnych kosmetyków. Oprócz tego prowadzi bloga „Król na Syjonie”.
marcin
1 232 3 653x982 1

Oto klaudia!

CUSTOMER SERVICE MANAGER


Z wykształcenia technik weterynarii, pasjonatka kynologii, miłośnik zwierząt. Psiaki są u niej na pierwszym miejscu więc idealnie odnajduje się w naszej firmie! Prywatnie przewodniczka border collie o imieniu Noah <3, Prowadzi swój salon groomerski „HAU HAU”.

W PositiveCare, Klaudia zajmuje się kompletowaniem Waszych zamówień, ogarnianiem stanów magazynów i pilnowaniem by wszystko docierało do Was na czas. Poza tym, pomaga w prowadzeniu hotelu HAU HAU i dba by każdy pies miał wakacje marzeń!

[email protected]